Св. Миколай влітку − БФ «Карітас Київ» подарував солодощі дітям та людям похилого віку

БФ «Карітас-Київ» у рамках постійної праці передав солодощі дітям та людям, які відносяться до кризових категорій. Так солодощі «Барні», «Мілка», «Карамель», «Корона» та «Венеціанська ніч», а також йогурти «Актімель» та «Ростішка» отримали діти вулиці, діти інваліди, діти напівсироти та сироти, інтернати, ветерани, літні люди, діти із малозабезпечених і багатодітних родин, люди з особливими потребами і ті, які перебувають у місцях позбавлення волі, − повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

Географія розповсюдження солодощів є досить широкою. Протягом червня-серпня 2011 року допомогу отримали у п’яти областях: Вінницькій, Житомирській, Чернігівській, Черкаській, Київській та м. Києві. Зокрема, через партнерів БФ «Карітас Київ» та волонтерів благодійну допомогу отримали: малозабезпечені родини Вінницької, Житомирської (дитячі будинки у с. Коростишів, м. Брусилів, с. Гришківці), Київської (Ірпінь, Вишгород, Фастів, Біла Церква, с. Вербівка) областей,  БФ «Карітас Донецьк», БФ «Карітас Хмельницьк», ТОВ інвалідів «Милосердя інтелект», діти в дитячій кімнаті Чернігівської колонії для жінок, ув'язнені Прилуцької та інших колоній Київщини, Союзи багатодітних столиці, 12-й інтернат в Києві та інші.

Акція св. Миколай влітку вдалася завдяки тісній співпраці із Фондом Food Bank, БФ «Приятелі дітей» та компаніями Kraft Foods та Danon, які надали свою продукцію. Вказані компанії плідно співпрацюють з благодійними організаціями та допомоговими службами, пам’ятаючи про потребуючих осіб. «Від свого імені та імені усіх цих людей і дітей, які отримали допомогу, хочу висловити щиру подяку вказаним партнерам, бо саме вони спричинилися до того, щоб на дитячих обличчях сяяли усмішки, а на старечих сльози радості», − зазначає о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».