Молитва за полеглих воїнів

3 червня, у нашому храмі відбулася Божественна Літургія за наших полеглих воїнів, які віддали своє життя за Україну, її свободу та незалежність.

Молитву очолив Владика Богдан Манишин — очільник Департаменту військового капеланства при Патріаршій курії УГКЦ. Своїм служінням він уже багато років духовно супроводжує українських військових, підтримуючи їх та їхні родини у непрості часи.

Після Божественної Літургії відбулася панахида за наших воїнів. У молитві ми згадували тих, хто віддав найдорожче — своє життя за свій народ і державу, мужньо ставши на захист України. Їхня жертовність, відвага та любов до Батьківщини назавжди залишаться у нашій пам’яті та молитві.

Опісля у світлиці нашого храму для всіх присутніх відбулося частування та спілкування. Такі зустрічі є нагодою для єднання у спільній пам’яті, молитві та взаємній підтримці.

Нехай Господь дарує вічний спокій усім полеглим захисникам України, а в наших серцях завжди живе вдячна пам’ять про їхній подвиг

Зображення: 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
CAPTCHA
Введіть слова з малюнка, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
15 + 2 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.