Сбт, 20/06/2026 - 21:23
3 червня, у нашому храмі відбулася Божественна Літургія за наших полеглих воїнів, які віддали своє життя за Україну, її свободу та незалежність.
Молитву очолив Владика Богдан Манишин — очільник Департаменту військового капеланства при Патріаршій курії УГКЦ. Своїм служінням він уже багато років духовно супроводжує українських військових, підтримуючи їх та їхні родини у непрості часи.
Після Божественної Літургії відбулася панахида за наших воїнів. У молитві ми згадували тих, хто віддав найдорожче — своє життя за свій народ і державу, мужньо ставши на захист України. Їхня жертовність, відвага та любов до Батьківщини назавжди залишаться у нашій пам’яті та молитві.
Опісля у світлиці нашого храму для всіх присутніх відбулося частування та спілкування. Такі зустрічі є нагодою для єднання у спільній пам’яті, молитві та взаємній підтримці.
Нехай Господь дарує вічний спокій усім полеглим захисникам України, а в наших серцях завжди живе вдячна пам’ять про їхній подвиг





Додати коментар