Капеланське служіння

Капеланське служіння засноване на Божій доброті, яку Бог Отець виявив в Христі і розповсюджує силою Святого Духа через капеланів. Це краса і велич Божої благодаті - шукати і бачити людей, які потребують Божої допомоги, йти до них, піклуватись про них і разом з ними переносити всі тягарі життя. Жоден лікар, психолог, командир, товариш не зможе зробити того, що може зробити Святий Дух, через вірного і слухняного Богу капелана, а саме - дати для страждаючої душі Біблійну надію через стосунки з Богом.

Кожного тижня – у вівторок о 7:30, у терапевтичному відділі Моршинської міської лікарні служиться Свята Літургія. Хворі мають можливість прийняти Святі Тайни Покаяння та Євхаристії. Від  2013 року капеланське служіння здійснював о. Ігор Левицький, з 2019 року капеланське служіння здійснює отець Тарас Гуменний. У лікарні  облаштований «духовний куток», де  відбуваються богослужіння. Священнослужитель у лікарні – духівник, духовний порадник. Це душпастирський супровід людини в її моменті страждання, коли хворий по-новому сприймає себе і світ навколо. Капелан – людина, яка допомагає в непростих обставинах і лікареві і хворому залишитися людьми, будувати правильні людські стосунки. Хворому - допомогти пережити хворобу, а лікареві все-таки допомагає бачити в особі, хворого, якому він служить, самого страждаючого Спасителя.    

о. Тарас , капелан Моршинського міського відділі Державної пожежної рятувальної частини №9, кожної середи проводить спільну молитву з рятувальниками. Для цього облаштований «духовний куток». Після молитви отець духовно спілкується з рятувальниками. Такі духовні бесіди допомагають глибше осмислити і своє життя, і ту важливу місію, яку Господь довірим їм, стоячи на варті життя людей.

Тому головна ціль капеланського служіння одна – спасіння людських душ.

 

 

  

 

                                                     

  

                                                                            

 

Календар свят та подій

Новини