Молитовні спільноти

У храмі Святої Покрови Пречистої Діви Марії м. Моршина  діють такі молитовні спільноти:

 

«Апостольство молитви до Найсвятішого Серця Христового»

Спільнота «Апостольства молитви до Найсвятішого Серця Христового» існує в храмі з 1990 року. З кожним роком кількість вірних в спільноті збільшується. На даний час у спільноті записано 85 людей. Кожного першого четверга місяця члени спільноти збираються на святу годину, сповідь, суплікацію і благословення Святішими Тайнами. У першу п’ятницю місяця обов’язково Свята Літургія,причастя, Молебен до Серця Христового.

«Жива вервиця»

Жива вервиця - це спільнота осіб, котрі кожного дня моляться на вервиці. Збирається спільнота у храмі щоденно перед Святою Літургією. Моляться на вервиці за припинення війни, за мир і спокій в Україні. Адже сама Богородиця під час об’явлень в Фатімі просила молитися на вервиці, бо це наймогутніша зброя, яка може відвернути війну.

«Матері в молитві»

Спільнота була створена 3 березня 2006 року. На даний час в спільноті записано до 50 чоловік. Слугинею «Матері в молитві» є п. Оксана Бухінська. Спільнота збирається в храмі щовівторка о 18:30. Матері моляться спільно за дітей, за узалежнених від алкоголю, наркотиків, за мир і спокій в Україні, за єдність церкви, за щасливе повернення з зони АТО, за поранених, полонених. На цих зустрічах кожен черпає щось для здоров’я своєї душі і тіла.

«Чоловіча молитовна спільнота»

Спільнота була створена 19 серпня 2014 року. На даний час в спільноті записано до 10 чоловік. Збираються чоловіки в храмі на спільну молитву  щопонеділка о 19:30.

«Богородична спільнота»

Спільнота створена у 2015 році. Молиться до Пресвятої Богородиці в різних наміреннях. Збираються  члени спільноти на молитву  у храмі щосереди о 15:00.

" Українська молодь Христові " (УМХ)

Щосуботи о 17:30 у парафіяльній світлиці нашого храму, відбуваються зустрічі шкільної та студентської молоді з о. Ігорем.

Календар свят та подій

Новини