Спільноти, які діють при храмі

У храмі Святої Покрови Пречистої Діви Марії м. Моршина  діють такі молитовні спільноти:

 

"Апостольство молитви до Найсвятішого Серця Христового"

Спільнота «Апостольства молитви до Найсвятішого Серця Христового» існує в храмі з 1990 року. З кожним роком кількість вірних в спільноті збільшується. На даний час у спільноті записано 85 людей. Кожного першого четверга місяця члени спільноти збираються на святу годину, сповідь, суплікацію і благословення Святішими Тайнами. У першу п’ятницю місяця обов’язково Свята Літургія,причастя, Молебен до Серця Христового.

"Жива вервиця"

Жива вервиця - це спільнота осіб, котрі кожного дня моляться на вервиці. Збирається спільнота у храмі щоденно перед Святою Літургією. Моляться на вервиці за припинення війни, за мир і спокій в Україні. Адже сама Богородиця під час об’явлень в Фатімі просила молитися на вервиці, бо це наймогутніша зброя, яка може відвернути війну.

"Матері в молитві"

Спільнота була створена 3 березня 2006 року. На даний час в спільноті записано до 50 чоловік. Слугинею «Матері в молитві» є п. Оксана Бухінська. Спільнота збирається в храмі щовівторка о 18:30. Матері моляться спільно за дітей, за узалежнених від алкоголю, наркотиків, за мир і спокій в Україні, за єдність церкви, за щасливе повернення з зони АТО, за поранених, полонених. На цих зустрічах кожен черпає щось для здоров’я своєї душі і тіла.

"Чоловіча молитовна спільнота"

Спільнота була створена 19 серпня 2014 року. На даний час в спільноті записано до 10 чоловік. Збираються чоловіки в храмі на спільну молитву  щопонеділка о 19:30.

"Богородична спільнота"

Спільнота створена у 2015 році. Молиться до Пресвятої Богородиці в різних наміреннях. Збираються  члени спільноти на молитву  у храмі щосереди о 15:00.

 

"Біблійні зустрічі"

Спільнота «Біблійні зустрічі» діє при храмі УГКЦ Святої Покрови Пречистої Діви Марії м. Моршина з 2016 року. Двері «Біблійних зустрічей» радо відкриті для всіх,  хто бажає долучитися до роздумів над Святим Письмом,  у неділю о 15:00 (раз на два тижні), у парафіяльній світлиці храму.

Кінотеатр  "Благовість"

Християнський кінотеатр « Благовість» , що діє у парафіяльній світлиці  УГКЦ Святої Покрови Пречистої Діви Марії м. Моршині, за адресою:  вул. Шевченка 38, запрошує на перегляд фільмів про «мудре, добре і вічне» щочетверга (крім свята) о 18:30.

Календар свят та подій

Новини