Папа просить молитися за Церкву, щоб захистити її від диявола

Ватиканський прес-центр повідомив про заклик Папи Франциска до всіх вірних протягом жовтня щодня молитися на розарії за Церкву.

«Святіший Отець вирішив запросити всіх вірних в усьому світі щодня молитися Розарій протягом усього марійного місяця жовтня і, таким чином, єднаючись як Божий люд у сопричасті й покаянні, просити Пречисту Діву Марію та Архангела Михаїла захистити Церкву від диявола, який завжди намагається відділити нас від Бога і розділити нас». Про це йдеться в повідомленні Ватиканського прес-центру, опублікованому в суботу, 29 вересня 2018 року, як пише Vatican News.

В ньому зазначається, що напередодні свого візиту до Балтійських країн Папа Франциск звернувся з проханням до о.Фредеріка Форноса SI, директора Всесвітньої мережі молитви в наміренні Папи, поширити цей заклик серед вірних, і запросити їх завершувати молитву на Розарії давнім марійним благанням «Під Твою милість» та молитвою до св.Архангела Михаїла, який захищає нас і допомагає в боротьбі зі злом.

Під час ранкової Святої Меси в каплиці Дому святої Марти 11 вересня 2018 р. Папа Франциск наголосив, що молитва — це сильна зброя проти диявола, «великого обвинувача», «що блукає світом, шукаючи, кого б звинуватити». Тільки молитва може його перемогти. В заяві зазначається, що Східні Отці та святі всіх християнських традицій радили в хвилини духовної тривоги шукати захисту під покровом Пречистої Діви Марії, промовляючи молитву «Під Твою милість»: «Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво. Молитвами нашими в скорботах не погорди, а від бід визволи нас, єдина Чиста й Благословенна».

«Папа Франциск просить усіх вірних світу, — читаємо далі в повідомленні, — молитися словами цього прохання, щоб Пречиста Діва Марія взяла Церкву під свій покров, щоб захистила її від напастей лукавого, великого обвинувача, і водночас допомагала їй дедалі більше усвідомлювати провини, помилки та зловживання, скоєні в теперішньому і в минулому, і без жодного вагання боротися, щоби зло не перемогло». Папа Франциск висловив також прохання протягом усього місяця жовтня після молитви на розарії проказувати молитву до св.Архангела Михаїла, яку уклав папа Лев ХІІІ:   «Святий Архангеле Михаїле, борони нас у боротьбі проти підлості і пасток злого духа, будь нашою охороною. Нехай Бог приборкає його, просимо покірно. А Ти, Князю небесного війська, сатану та інших злих духів, котрі кружляють по світу, щоб погубити душі, міццю Божою кинь до пекла. Амінь».

Джерело: CREDO: http://credo.pro/2018/09/220556

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
CAPTCHA
Введіть слова з малюнка, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
5 + 12 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.