Зустріч спільноти УМХ

На зустрічі УМХ ми роздумували над дуже важливою темою "Божа воля, що це? Як її розпізнати?"

Дуже часто якщо стається якась біда,горе люди з упокореним виглядом кажуть, що на все воля Божа.

А звідки вони знають, що це дійсно воля Божа? Якщо Бог щось допускає, це не означає, що Він цього саме хотів. Адже Бог у жодному випадку не схвалює абортів, війн та інших проявів людського беззаконня. Інша справа, що Бог використовує ту чи іншу ситуацію для досягнення певних цілей. Що і можна стверджувати, так це те, що Бог бажає, "щоб усі люди спаслися і досягли пізнання істини" (1Тим. 2:4). Також Біблія закликає нас пізнавати волю Божу: "Змінюйтесь оновленням вашого розуму, щоб ви пізнавали, що є воля Божа, блага, угодна і довершена" (Рим. 12:2).

Тільки Сам Бог може навчити нас і відкрити нам Свою Волю. Воля Божа говориться кожній людині Богом індивідуально, тому що всі ми – індивідуальні для Бога. Тому, Ісус говорить: «Не кожен, хто говорить Мені: Господи! Господи! – увійде в Царство Небесне, а той, хто виконує волю Отця Мого Небесного.» (Мт. 7:21).

Аби пізнати Божу волю, ми маємо зануритися в Слово Боже, насичуючи ним свої розуми і молячись, щоб Святий Дух змінив нас за допомогою оновлення нашого розуму та привів до доброго, приємного і досконалого – згідно з Божою волею.

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
CAPTCHA
Введіть слова з малюнка, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
2 + 2 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.