Празник введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії 2021 р.Б.

Тропар, глас 4: Днесь благовоління божого предзображення* і спасення людей проповідання,* у Божому храмі Діва ясно з’являється* і Христа всім предзвіщає.* їй і ми голосно закличмо:* Радуйся, промислу Створителя сповнення.

Свята в честь Пресвятої Богородиці в нашому церковному календарі займають перше місце після свят Господніх.

Головне завдання Богородичних свят – це показати нам велич, гідність і святість Пречистої Діви Марії, Її роль у відкупленні людського роду та заохотити нас до Її вшанування і наслідування. Найбільші Богородичні Свята, такі як Різдво й Успіння, говорять нам про перші та останні хвилини Її життя на землі. Одиноке свято, яке нам висвітлює дитинство Пресвятої Богоматері – це свято Введення в храм Пресвятої Богородиці , яке святкуємо 4 грудня. По сходинках старозавітньої Святині, під звуки урочистих псалмів, ступає трирічна торжествуюча і сповнена радості Марія. Її старі праведні батьки, Йоаким і Анна супроводжують Ту, Яка приноситься в дар Богу. Узявши маленьку Марію за руку, натхненний Святим духом, первосвященик Захарія вводить Богообрану у Святеє Святих, куди входити міг тільки він сам і лише раз на рік. Свято Введення хоче нам відкрити деякі таємниці з дитячих років Пречистої Діви Марії, Її виховання у святині та Її приготування до найвищої гідності: бути Матір’ю Божого Сина. Богослужіння цього дня в радісних і веселих тонах оспівує подію входу в храм, прославляє гідність Божої Матері та звеличує велику жертву її батьків.

Усім нам в цей святковий великий день потрібно вдуматися та усвідомити, що шлях до Неба розпочинається з порогу Божого Храму. І наш шлях по життю повинен пройти крізь храм, щоб виховатись і зростати в ньому та щоб завершилась ця дорога в Божому Царстві, де нас чекає Ісус Христос.

Зображення: 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
CAPTCHA
Введіть слова з малюнка, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
10 + 0 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.