Сбт, 26/08/2023 - 18:17
Піша проща Львів -Гошів сьогодні завітала до Моршина.
Біля джерела Божої Матері в капличці "Непорочного зачаття Пречистої Діви Марії " отці ЧСВВ Августин та Филип з братом Любомиром за благословення Владики Тараса Сеньківа Єпарха Стрийського відслужили Святу Літургію і перепочивши та пообідавши , вирушили до Ясної Гошівської Гори.
До прочан зі словами благословення звернувся парох УГКЦ Святої Покрови Пречистої Діви Марії м. Моршин о. Іван Пецюх. Моршин гостинно прийняв прочан і дякує їм за молитву.
Зображення:
![](http://morshyn-cerkva.com.ua/files/news/2023/08/367440442_6772350656157714_6472115873301808246_n.jpg)
![](http://morshyn-cerkva.com.ua/files/news/2023/08/367500099_6772349869491126_452413173904379250_n.jpg)
Додати коментар