Наш храмовий празник

 

Чимало вірних зібралося цього дня, щоб спільно у великій парафіяльній родині святкувати престольний празник Святої Покрови Пречистої Діви Марії.
Богослужіння цього празника віддзеркалюють глибоку віру нашого народу в заступництво й опіку Пресвятої Богоматері. У стихирах вечірні й утрені, в тропарі Церква оспівує свою любов, беззастережне довір'я в Її могутню опіку і скору поміч, Її роль в нашому спасінні та превелике материнське милосердя. "Пречиста Богородице, — співаємо в стихирі вечірні — Ти для скорботних − велика заступниця, негайна помічниця,* спасіння та підпора людства,* море ласки, джерело Божої мудрости, покров для світу.* Тим-то ми, вірні, урочисто прославмо* її світлий покров, співаючи:* Радуйся, Благодатна, з тобою Господь,* що через тебе подає світові* велику милість!".
У святкуваннях брала участь велика  кількість духовенства. 
Очолив Божественну Літургію  митрофорний протоієрей доктор о. Мирон Бендик, ректор Дрогобицької духовної семінарії блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима. Йому співслужили митрофорний протоієрей о. Мирон Гринишин, декан Стрийський, митрофорний протоієрей о. Іван Барабаш, митрофорний протоієрей о. Роман Яців, о. Михайло Галайцьо, о. Василь Процик, о. Іван Пецюх  та о. Павло Федусів.
Інші священики протягом Святої Літургії сповідали парафіян.
Після Божественної Літургії о.Іван Пецюх, парох парафії подякував усім священникам, парафіянам та гостям за присутність та розділення спільної радості парафіяльного празника, також отець Іван привітав наших славних захисників та вчителів з їхнім професійним святом.
Відтак відбувалося водосвяття та мирування.
Дякуємо Господу Богу та Його Пречистій Матері за таку гарну можливість святкувати разом такі величні свята як храмовий празник. Нехай Божа милість перебуває завжди з нами. 
Пресвятая Богородице, спаси нас!

Пречиста дбає за нас, не залишаючи ні на хвилинку. Лиш тільки б ми не забували про неї ...

Зображення: 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
CAPTCHA
Введіть слова з малюнка, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
18 + 2 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.