З`явилася пам`ятна медаль 6-го року понтифікату Папи Франциска

З 26 липня в Ватикані офіційно можна придбати медаль випущену до 6-го року понтифікату Папи Франциска. Пам`ятний знак  присвячений миру і застерігає від війни.

На аверсі медалі, роботи італійської художниці Кьяри Прінчіпе, зображено в польоті голуба в променях сонця і Папський герб. Вони символізують дари Святого Духа Церкви. На реверсі зверху зображена оливкова гілка, а також мати, яка тримає в обіймах дитину. Це вказує на перемогу миру. У нижній частині медалі знаходиться символічне зображення війни, гоніння і насильство - людина, обплутана колючим дротом. Ділить ці дві протилежні сцени маковий квітка, в пам`ять про загиблих у всіх війнах. Зображення обрамлено текстом на італійській мові: «З миром нічого не втрачено, з війною можна втратити все». Це слова з радіо послання Папи Римського Пія XII, що пролунали на весь світ 24 серпня 1939 року.

Папські медалі вперше виникли в 15 столітті, щоб відзначати важливі події, оскільки медальне мистецтво набуло популярності в Європі. Тепер вони робляться щорічно, щоб відзначити кожний окремий рік понтифікату та його особливості. Наприклад - закордонні візити. Медалі також подаються як подарунки важливим фігурам під час відвідин папи. Вони також мають свою цінність в колекціонерів. Виготовляються із золота, срібла та бронзи.

Новини Ватикану

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
CAPTCHA
Введіть слова з малюнка, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
6 + 5 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.