Пн, 13/05/2024 - 19:22
Так як місяць травень - місяць Матері Божої, тому у цей час вшановуємо Матір Божу.
Там, у Небі, царює могутня Небесна Цариця, що любить нас, Вона невимовно тішиться, коли діти заслуговують на її особливу поміч. А сила її дуже велика.
Тому, щонеділі о 17:00 в каплиці Матері Божої (біля джерела) та щоденно о 18:30 в храмі Святої Покрови Пречистої Діви Марії служиться Молебень за здоровʼя та всяке прохання.
Щиро запрошуємо всіх єднатися у спільній молитві до нашої Небесної Матінки!
Зображення:
![](http://morshyn-cerkva.com.ua/files/news/2024/05/438275340_490303229994580_859453917953787187_n.jpg)
Додати коментар