Греко-католики Польщі подякували Богові за приналежність до своєї Церкви

«Після примусового виселення ми опинилися у різних куточках Польщі без своєї церкви, без своїх священнослужителів, без своєї Літургії. Але ми вірили, що з народом завжди була, є і буде Божа Матір… і де б ми не були: чи на півдні, чи на півночі Польщі Вона завжди нас покриває своїм омофором», − сказав о. Богдан Круба, настоятель парафії УГКЦ у м. Ярославі (Польща), вітаючи Блаженнішого Святослава. Як ми повідомляли, Глава УГКЦ 18 серпня взяв участь у святкуванні 15-ліття коронування Ярославської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Милосердя двері».

Отець Богдан у вітанні висловив слова подяки Господові Богу за збереження Української Греко-Католицької Церкви у Польщі: «Саме Бог у своїй любові, через заступництво Пресвятої Богородиці в цій іконі, дозволив перетривати вірним УГКЦ у Польщі роки знущань і переслідування», − наголосив душпастир.

Зворушливо було слухати запевнення представників молоді Перемисько-Варшавської митрополії про вірність своїй Церкві і стійкість у вірі. «Ми сьогодні перебуваємо на рідних землях, але в меншості. Ми не відцуралися нашої Церкви і народу, не залишили наших храмів і традиції. І надалі ми будемо вірно стояти при Христі і Його Матері, як і наші батьки», − запевнили молоді греко-католики Польщі.

Молодь висловила свою радість від можливості спільно молитися зі своїм Отцем і Главою та просила про благословення. «Схиляємо свої голови під ваше патріарше благословення та просимо вас про молитву за те, щоб ми, молоді, встояли у вірі», − просила молодь