Адміністративний лад

Центром християн Греко-Католицького обряду у м. Моршин є Церква Святої Покрови Пречистої Діви Марії. Однак у місті є ще кілька місць зібрань християнського люду. Це каплиця Божої Матері неподалік джерела та Пам’ятний знак Христа Чоловіколюбця.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Пам’ятний знак Христа Чоловіколюбця постав у Моршині у 2007 році. Споруджений перед входом до головного бювету міста, він збудований на місці колишньої каплиці Римо-Католицької церкви. Після ІІ світової війни каплицю перетворили на ресторан, який, проте, згодом згорів. Більше будувати на цьому місці не наважились. І лише згодом на місці каплиці встановили арку, а з настанням 2000-ліття Різдва Христового розпочали роботу над скульптурою Христа. Проект пам’ятного знаку розробив архітектор  Олег Францкевич, скульптор –  Роман Романович. Молитися до Христа Чоловіколюбця приходять віруючі усіх конфесій. Щороку тут відправляють молебен за здоров’я та добрий шлях у житті випускників Моршинської школи-ліцею.

 

 

 

 
На межі між Моршином та с. Довгим також стоїть знаменна для християн скульптура –фігура Божої Матері.  Меценат за кошти якого збудована фігура Віктор Янко, скульптор - Роман Романович. Освятили скульптуру священики усіх конфесій міста у 2003 році. А встановили її, адже мешканці Моршина виявляють особливу пошану до Пречистої Діви, щоразу згадуючи її появу місцевій малій сирітці.

 

 

 

Календар свят та подій

Новини