Психологічна порадня

В світлиці УГКЦ Святої Покрови Пречистої Діви Марії м. Моршин з 2014 року заснована та діє Школа Психологічного Здоров’я, в якій організовує та веде практичну діяльність Ростислава Пекарюк - кризовий психолог, психотерапевт, травмафокус терапевт, тренер Українського інституту Позитивної психотерапії (УІПП), член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), член Української Асоціації Фахівців з подолання наслідків Психотравмуючих Подій (Психологічна Кризова Служба). Волонтер з грудня 2013 р. Стаж психотерапевтичної роботи з 2005 р.

Щопонеділка з 17:30 працює психологічна порадня. На індивідуальну та сімейну консультацію можуть прийти усі, хто зіткнувся з життєвими труднощами чи важкими переживаннями, визнають проблему та хочуть змінюватись, чи отримати психологічну допомогу. Безкоштовну психотерапевтичну допомогу отримують та можуть отримати ветерани українсько - російської війни та члени сімей загиблих. Бажаний попередній запис за тел. 0506900762

Для людей літнього віку, одиноких, самотніх, або тих, що на даний час проживають складні життєві ситуації та потребують підтримки, з квітня 2018 року започаткований арт-терапевтичний благодійний проект «Територія творчості для літніх людей», який відбувається 2 рази в місяць, по понеділках о 15:00.

Для дітей віком від 4-х рочків щотижня відбуваються творчо-корекційні заняття з арт-терапії, яка не має обмежень у використанні, та є цінною і корисною , як для дорослих так і для дітей. На заняттях діти мають можливість доторкнутись до багатьох видів творчості – малюють картини на полотні, створюють вироби з гончарної глини та гіпсу, розфарбовують імбирне печиво, плетуть з паперової лози, створюють сюжети пісочної анімації та багато іншого. Для розвитку стресостійкості, емоційної грамотності, впевненості, лідерських якостей, комунікативності, вирішення конфліктів, опрацювання проблемних ситуацій використовуються інтерактивні вправи, казко-та-бібліо-терапія, а також дихальні та тілесні вправи.

Для учасників АТО, членів сімей та волонтерів проводяться тренінги постравматичного зростання, стресостійкості та адаптації до життя після повернення з війни, а саме авторський проект Ростислави Пекарюк «Коучінг емоційного відновлення для бійців та членів родини» спрямований на адаптацію до мирного життя, подолання стресу, розуміння та опрацювання механізмів проживання травми.

     

Більше про події можна прочитати на сайті http://rostislava.in.ua/

Новини