Психологічна порадня

В світлиці УГКЦ Святої Покрови Пречистої Діви Марії м. Моршин з 2014 року заснована та діє Школа Психологічного Здоров’я, в якій організовує та веде практичну діяльність Ростислава Пекарюк - кризовий психолог, психотерапевт, травматерапевт, тренер Українського інституту Позитивної психотерапії (УІПП), член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), член Української Асоціації Фахівців з подолання наслідків Психотравмуючих Подій.

Щопонеділка з 16.00 працює «Психологічна порадня». На індивідуальну та сімейну консультацію можуть прийти усі, хто зіткнувся з життєвими труднощами чи важкими переживаннями, визнають проблему та хочуть змінюватись, чи отримати психологічну допомогу. Для воїнів та сімей загиблих – безоплатні консультації.

 Попередній запис за тел.: 0506900762

 На час карантину консультації відбуваються в онлайн режимі.

Для людей літнього віку, одиноких, самотніх, або тих, що на даний час проживають складні життєві ситуації та потребують підтримки, з квітня 2018 року започаткований арт-терапевтичний благодійний проект «Територія творчості для літніх людей», який відбувається по понеділках о 11.00.

Для дітей віком від 5 років та батьків щотижня відбуваються творчо-корекційні заняття з арт-терапії, яка не має обмежень у використанні, та є цінною і корисною , як для дорослих так і для дітей. На заняттях учасники мають можливість доторкнутись до багатьох видів творчості – малюють картини на полотні, створюють вироби з гончарної глини, розфарбовують імбирне печиво, створюють сюжети пісочної анімації та багато іншого.

Заняття спрямовані на зміцнення стресостійкості, емоційної грамотності, впевненості, лідерських якостей, комунікативності, вирішення конфліктів, опрацювання проблемних ситуацій.

Більше про події можна прочитати на сайті http://rostislava.in.ua/

Календар свят та подій

Новини